Amana Teknik Servis Hizmet birimi sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefleyerek her türlü soru ve sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor. Ayrıca Amana Teknik Servis merkezimizde yapılan anketlerle düzenli veri akışı sağlanarak, müşteri ve pazar ihtiyaçlarına çözümler üretiliyor.İstanbul’un her yerinden 7/24 saat Amana Teknik Servis Merkezi’ni arayabilir; beklemeden yorulmadan, profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz

Ayrıntılı Hizmet Anlayışımız

Acil Nöbetçi Servis

Normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak nöbetçi acil servislerimiz bulunmaktadır. Bayram ve resmi tatil günlerinde bile!

Orjinal Yedek Parça

Servisimizde binlerce farklı orijinal yedek parça mevcuttur. Değiştirilen her yedek parça, dünyanın her yerinde geçerli olmak üzere 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Tam Donanımlı Servis Filosu

Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmış olup pek çok farklı yedek parçayı ve aksesuarı barındıran minik bir depo işlevini de görür.

Profesyonel Ekip

Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.